Fotografia Ślubna
Uwielbiam fotografować szczęście. Każdy ślub jest opowieścią, którą pragnę dla Was zrealizować w osobisty i unikalny sposób. To sztuka obserwacji i opowieści, przekazania historii poprzez zdjęcia. Po prostu, ważny jest moment, zauważenie go i utrwalenie. Moment to Pan Młody przytulający swoją mamę, wzruszenie ojca, który prowadzi córkę do ołtarza, to dziadek całujący babcię lub energiczne tańce na parkiecie. Ślub to dzień złożony z ogromnej ilości momentów. Szukam emocji i wzruszeń, lubię spontan, naturalność i łzy szczęścia. Ważna jest również świadoma kompozycja oraz światło i cień. Dobrą fotografię nie tylko oglądamy, ale i czujemy. Jestem z Wami aż 12 godzin, a przez ten czas tworzy się historia... Wasza historia.
Curabitur vitae dolor tellus.
Nunc pellentesque felis erat, id maximus.
Wesele dla wielu par to impreza życia. To wtedy wychodzą emocje, spontan i niepowtarzalne sytuacje, które warto utrwalić. Część sal weselnych czy restauracji jest pięknie przygotowana pod kątem oświetleniowym, ale są też takie, które w ogóle o to nie dbają. Świetlne dekoracje nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i atmosfery.
Plener Ślubny
Moje doświadczenie nie wiąże się tylko i wyłącznie z branżą ślubną. gdyż od kilku lat pracuję, tworząc reportaże oraz sesje zdjęciowe podczas ważnych wydarzeń i uroczystości. Uwielbiam stan cudzych emocji, przeszywające spojrzenia, pozytywny nieład, to właśnie wtedy wylewają się najpiękniejsze emocje. Jestem po to, aby zatrzymać to wszystko dla Was. Życzę Ci miłych doznań wzrokowych, wywołanych szczęściem ludzi, utrwalonych na zdjęciach, które tu będą się pojawiać.
Chcesz, abym uwieczniła Wasz
wyjątkowy dzień?